Praktické informace pro účastníky

Drazí účastníci konference Spaces for Art Therapies IV.,

rádi bychom letošní konferenci uspořádali v duchu udržitelnosti a respektu k přírodnímu prostředí a pokud je možné se společně pokusili vytvořit co nejměně odpadu. Proto bychom Vás chtěli požádat, abyste si přinesli vlastní verzi programu – bude brzy k dispozici ke stažení v digitální podobě na webu http://www.spaceforarttherapies.cz/, nebo v příloze e-mailů, které obdržíte do začátku konference. V prostoru konference bude vyvěšeno několik veřejných kopií pro lepší orientaci.

Pokud potřebujete tužky, propisky, notýsky, skicáky, notepady a další pomůcky pro osobní poznámky, je možné přinést si vlastní. Materiál pro workshopy bude samozřejmě k dispozici na místě.

Registrace na workshopy bude jako každý rok probíhat na místě. Otevíráme v pátek v 8,00. Oficiální zahájení konference je v 9,00. Večer jsou všichni účastníci konference zvaní v 18,30 na koncert a raut. V sobotu začíná panelová diskuze v 8,45, společné slavnostní zakončení proběhne v sobotu v 18.15.

Místo: Konference se koná v prostoru DAMU, přímo v centru Prahy, Karlova 26, kde je obtížné parkovat (nejbližší parkoviště u Městské knihovny – Mariánské náměstí). Doporučujeme MHD. Pohodlně dojdete od stanice metra Národní třída (B), nebo Staroměstská (A).

Těšíme se na viděnou!
Přípravný výbor za asociace arteterapie (ČAA), dramaterapie (ADČR), muzikoterapie (CZMTA) a taneční pohybové terapie (Tanter).